Postcrossing

Dział idealny dla wszystkich osób, które kochają pocztówki, pisanie tradycyjnych listów, ozdabianie przesyłek cudownymi taśmami i naklejkami... Zobaczysz pocztówki, które mam w swojej kolekcji od wieków, a także te, które trafiają do mojej skrzynki. Pochwalę się zakupami drobiazgów do dekoracji oraz prezentami, jakie przesyłacie mi w kopertach. Witam w moim małym świecie postcrossingu!


ZAGRANICZNE WIDOKÓWKI
 1. A jak... Australia! Koala, kangur, Ayers Rock, czyli wizytówki Australii na jednej pocztówce. Ciekawostki oczywiście obecne :).
 2. Tajlandia humor Ci poprawi. Przepiękne pocztówki i cudowne znaczki. Czego chcieć więcej?

KRÓLESTWO POLSKICH POCZTÓWEK
 1. Grudziądz - moje miasto na pocztówce. Widokówki "starej" serii, które warto zobaczyć. Przy okazji dowiedziesz się kilku ciekawych faktów na temat miasta.
 2. Trzy pocztówki z Karpacza. Bardzo ładne multiview w mojej kolekcji! Wybierz się na małą wycieczkę po tym cudownym miejscu.
 3. Wiosenne wojaże! W turystycznej relacji z wyjazdu do Olsztyna zamieściłam kilka wartych uwagi pocztówek z tego miejsca. Sprawdź!
 4. Wspomnienie wakacji cz. I. Poza zdjęciami z letniego urlopu w Kołobrzegu, w poście znajdziesz również widokówki! 
 5. Wspomnienie wakacji cz. II. Kontynuacja wycieczki - tym razem mapka z Trzęsacza i kolorowa Ustka.
 6. Słoneczny weekend - nareszcie! Niedzielny spacer po Gdańsku zaowocował zakupem dwóch ładnych pocztówek :).

OKAZJONALNIE
 1. Walentynki. Hurra, hurra! Dostałam trzy od mojego Adasiaaaa :)!
 2. Siedem dni wspomnień. Walentynki, które przyszły "po terminie" oraz dwie ładne, odchodzące od tematu pocztówki. Ciekawscy klikają w link!
 3. Wielkanoc :) - zapraszam na wspomnienia, tradycje, pocztówki, świąteczne prezenciki. 
 4. Boże Narodzenie na pocztówkach :). Co tu dużo wyjaśniać - zobacz kartki, jakie znalazłam w czeluściach swojego biurka oraz te, które są dość "świeże" ;).

KOPERTY PEŁNE RADOŚCI
 1. Co w skrzynce piszczało...? List od polskiej koleżanki, piękna pocztówka i do tego etykietki NUTELLI! 
 2. Pomysł na prezent dla penpals - trochę weny twórczej i paczuszka dla postcrossingowych przyjaciół może nabrać innego oblicza ;).

ZAKUPY POSTCROSSERKI
 1. Szaleństwo pocztówkowe. Moje pierwsze zamówienie na Postallove.
 2. Przyjemnych spraw kilka :) - poza aspektem kulinarnym i rekreacyjnym, w poście znajdziesz szczegóły dotyczące mojego pierwszego zakupu w sklepie PostcardShop.
 3. Zakupy w Postrabbit. Nie znasz jeszcze tego sklepu? Koniecznie nadrób braki! Mają bardzo ładne, solidnie wykonane karteczki. Ja już je mam!

0 komentarze:

Prześlij komentarz