Po godzinach

Co tu znajdziecie? Całą resztę. Szukacie filmu dla siebie? Jesteście zainteresowani jakimiś eventami? A może mimo wielkich chęci nie mogliście wziąć w nich udziału? Chętnie podzielę się wrażeniami, opowiem jak było. Szukacie opinii dany temat? Możliwe, że znajdziecie ją tutaj. ENJOY!


MINIONE WYDARZENIA 
 1. Wizyta w BCT :) - nic innego jak relacja z dnia otwartego Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego. Dowiecie się, jakie atrakcje czekały na gości w czerwcu 2015 roku. 
 2. Dzień otwarty - Stena Line. Zapraszam na mały spacer po kilku promowych pokładach. Może zachęcę Cię do zakupu wycieczki? Ja się skusiłam!
 3. Targi turystyczne w Gdańsku. Wolne sobotnie przedpołudnie spędziłam na zbieraniu folderów informacyjnych związanych z turystyką i rekreacją. Zobaczcie co upolowałam!
 4. Noc Muzeów :) - czyli jakie atrakcje czekały dla zwiedzających w kilku trójmiejskich punktach w maju 2015 roku. Coś zarówno dla fanów marynarki wojennej, jak i wielbicieli wystaw interaktywnych.
 5. Konferencja :) - moje mieszane odczucia po spotkaniu pt. "Rozwój metropolitalnego układu komunikacyjnego na przykładzie miasta Gdańska".
 6. Bella Skyway Festival. Krótki opis wycieczki do rozświetlonego Torunia, okraszony zdjęciami kolorowych instalacji. Czy było warto jechać kilkadziesiąt kilometrów na festiwal? Sprawdź!
 7. Święto Toruńskiego piernika - część pierwsza. Na tapecie pierwsze piętro Muzeum Toruńskiego Piernika. Jakie widoki czekają na zwiedzających?
 8. Święto Toruńskiego piernika - część druga. Wciąż zwiedzamy muzeum, ale tym razem gościmy w piwnicy! Do tego zapraszam na plenerową wystawę graffiti oraz na dziedziniec Ratusza Staromiejskiego, gdzie znajdowała się największa atrakcja - PIERNIKOWA MOZAIKA!
 9. Targi Kolejowe TRAKO 2015. Świetne wydarzenie związane ze światem transportu szynowego. Połączenie pracy z przyjemnością? Duet idealny!
 10. Kolejowa Rumia :). Wystawa makiet kolejowych pt. "Nostalgia za parą" - miejsce idealne dla miłośników pociągów. Zapraszam do małej galerii.


W SŁUSZNEJ SPRAWIE
 1. Podziel się życiem... Oddaj krew! Czym jest krwiodawstwo? Jakie są fakty i mity? Koniecznie przeczytaj ten post. Możesz pomóc wielu ludziom nic nie tracąc!

SERIA 'KARTKA Z PAMIĘTNIKA'
 1. Kartka z pamiętnika #1. Sporo się działo, nie wiesz jaki temat poruszyć najpierw... Napisz o wszystkim! Skrót kilku dni, czyli swego rodzaju zwierzenia niczym z notatnika.
 2. Kartka z pamiętnika #2. Kolejna porcja mojej codzienności. Ponury poniedziałek, satysfakcjonujące zakupy, coś do poczytania
 3. Kartka z pamiętnika #3. Szaleństwo zakupowe!!! Co upolowałam w galerii handlowej?


0 komentarze:

Prześlij komentarz