piątek, 5 sierpnia 2016

Yankee Candle: Wosk Champaca Blossom.

Cześć Kochani! Jak już ostatnio tak szalałam z kwiatowymi zapachami, to  przyszedł czas, aby skupić uwagę na CHAMPACA BLOSSOM. Wosk ten razem z FLUFFY TOWELS kupiłam podczas styczniowej promocji na zapach miesiąca (20 % zniżki) na Goodies.pl.


Tarta pochodzi z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Po rozpaleniu uwalniają się nuty zapachowe kwiatu magnolii champaca. Gatunek ten pochodzi głównie z terenów Indii, Chin oraz Azji Południowo-Wschodniej. Co ciekawe, kwiaty drzewa magnolii champaca wykorzystywane są w celach kultowych w świątyniach buddyjskich i hinduskich. Z samego drewna natomiast rzeźbi się różne przedmioty.


Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, iż to jeden z piękniejszych kwiatowych produktów. Kobiece nuty zapachowe idealne na wiosnę lub lato. Maksymalnie niecała ćwiartka tartaletki wystarcza, aby mieszkanko wypełniły wspaniałe aromaty.

Czy ktoś z Was w swojej woskowej karierze skusił się na ten wariant :)? Przyznam szczerze, że gdyby nie promocja, pewnie w ogóle na niego bym nie spojrzała. A to byłby błąd! Teraz wiem, że niebawem będę musiała uzupełnić zapasy :). Ogromne całusy, Karolina.

PS. Post dodaje się automatycznie, albowiem jesteśmy w drodze do Pragi :)! Pojawią się jeszcze dwa z automatu, na resztę będziecie musieli poczekać, bo niestety nie zdążyłam napisać więcej!

6 komentarze:

 1. Myślę, że zapach mógłby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam go w swojej kolekcji :) Uwielbiam kwiatowe zapachy, więc musiałam go kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wąchałam go nigdy, ale uwielbiam większość jasnych wosków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Magnolia - mój zapach - ciekawe czy taka świeczka też by mi się spodobała!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli polecasz, to przy następnych zakupach zaopatrzę się w ten zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze sie na niego nie zdecydowalam :P

  OdpowiedzUsuń