Po godzinach

Co tu znajdziecie? Całą resztę. Szukacie filmu dla siebie? Jesteście zainteresowani jakimiś eventami? A może mimo wielkich chęci nie mogliście wziąć w nich udziału? Chętnie podzielę się wrażeniami, opowiem jak było. Szukacie opinii dany temat? Możliwe, że znajdziecie ją tutaj. Kochacie pocztówki, listy? Postcrossing czeka na odwiedziny. ENJOY!

 

WYDARZENIA KULTURALNO-ROZRYWKOWE
 1. Wizyta w BCT :) - nic innego jak relacja z dnia otwartego Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego. Dowiecie się, jakie atrakcje czekały na gości w czerwcu 2015 roku. 
 2. Dzień otwarty - Stena Line. Zapraszam na mały spacer po kilku promowych pokładach. Może zachęcę Cię do zakupu wycieczki? Ja się skusiłam!
 3. Targi turystyczne w Gdańsku. Wolne sobotnie przedpołudnie spędziłam na zbieraniu folderów informacyjnych związanych z turystyką i rekreacją. Zobaczcie co upolowałam!
 4. Free Time Festiwal 2017, czyli Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego w Gdańsku. Kolejna edycja targów turystycznych.
 5. Noc Muzeów :) - czyli jakie atrakcje czekały dla zwiedzających w kilku trójmiejskich punktach w maju 2015 roku. Coś zarówno dla fanów marynarki wojennej, jak i wielbicieli wystaw interaktywnych.
 6. Konferencja :) - moje mieszane odczucia po spotkaniu pt. "Rozwój metropolitalnego układu komunikacyjnego na przykładzie miasta Gdańska".
 7. Bella Skyway Festival. Krótki opis wycieczki do rozświetlonego Torunia, okraszony zdjęciami kolorowych instalacji. Czy było warto jechać kilkadziesiąt kilometrów na festiwal? Sprawdź!
 8. Święto Toruńskiego piernika - część pierwsza. Na tapecie pierwsze piętro Muzeum Toruńskiego Piernika. Jakie widoki czekają na zwiedzających?
 9. Święto Toruńskiego piernika - część druga. Wciąż zwiedzamy muzeum, ale tym razem gościmy w piwnicy! Do tego zapraszam na plenerową wystawę graffiti oraz na dziedziniec Ratusza Staromiejskiego, gdzie znajdowała się największa atrakcja - PIERNIKOWA MOZAIKA!
 10. Targi Kolejowe TRAKO 2015. Świetne wydarzenie związane ze światem transportu szynowego. Połączenie pracy z przyjemnością? Duet idealny!
 11. Kolejowa Rumia :). Wystawa makiet kolejowych pt. "Nostalgia za parą" - miejsce idealne dla miłośników pociągów. Zapraszam do małej galerii.
 12. Czas na... Kawę - III Festiwal Kawy w Trójmieście. Moje wrażenia po wizycie w dwóch gdańskich lokalach.
 13. Dog Chow: Latające Psy w Gdyni. Dla miłośników psów i nie tylko :).


W SŁUSZNEJ SPRAWIE
 1. Podziel się życiem... Oddaj krew! Czym jest krwiodawstwo? Jakie są fakty i mity? Koniecznie przeczytaj ten post. Możesz pomóc wielu ludziom nic nie tracąc!

FILM, SERIAL, MUZYKA
 1. Na dużym i małym ekranie #1.
 
SERIA 'KARTKA Z PAMIĘTNIKA'
 1. Kartka z pamiętnika #1. Sporo się działo, nie wiesz jaki temat poruszyć najpierw... Napisz o wszystkim! Skrót kilku dni, czyli swego rodzaju zwierzenia niczym z notatnika.
 2. Kartka z pamiętnika #2. Kolejna porcja mojej codzienności. Ponury poniedziałek, satysfakcjonujące zakupy, coś do poczytania
 3. Kartka z pamiętnika #3. Szaleństwo zakupowe!!! Co upolowałam w galerii handlowej? 
 4. Kartka z pamiętnika #4. Zakupki, spotkanie autorkie i spacer na Sobieszewie.
 5. Kartka z pamiętnika #5. Haul modowy - damski i męski.
 6. Kartka z pamiętnika #6. Podsumowanie roku 2017.
 7. Kartka z pamiętnika #7. Miły weekend w Grudziądzu.
 8. Kartka z pamiętnika #8. Jesienna sesja rodzinna w parku. 


POSTCROSSING
 1. Grudziądz - moje miasto na pocztówce. Widokówki "starej" serii, które warto zobaczyć. Przy okazji dowiedziesz się kilku ciekawych faktów na temat miasta.
 2. Trzy pocztówki z Karpacza. Bardzo ładne multiview w mojej kolekcji! Wybierz się na małą wycieczkę po tym cudownym miejscu.
 3. Wiosenne wojaże! W turystycznej relacji z wyjazdu do Olsztyna zamieściłam kilka wartych uwagi pocztówek z tego miejsca. Sprawdź!
 4. Wspomnienie wakacji cz. I. Poza zdjęciami z letniego urlopu w Kołobrzegu, w poście znajdziesz również widokówki! 
 5. Wspomnienie wakacji cz. II. Kontynuacja wycieczki - tym razem mapka z Trzęsacza i kolorowa Ustka.
 6. Słoneczny weekend - nareszcie! Niedzielny spacer po Gdańsku zaowocował zakupem dwóch ładnych pocztówek :).
 7. Szaleństwo pocztówkowe. Moje pierwsze zamówienie na Postallove.
 8. A jak... Australia! Koala, kangur, Ayers Rock, czyli wizytówki Australii na jednej pocztówce. Ciekawostki oczywiście obecne :).
 9. Tajlandia humor Ci poprawi. Przepiękne pocztówki i cudowne znaczki. Czego chcieć więcej?
 10. Przyjemnych spraw kilka :) - poza aspektem kulinarnym i rekreacyjnym, w poście znajdziesz szczegóły dotyczące mojego pierwszego zakupu w sklepie PostcardShop.
 11. Zakupy w Postrabbit. Nie znasz jeszcze tego sklepu? Koniecznie nadrób braki! Mają bardzo ładne, solidnie wykonane karteczki. Ja już je mam!
 12. Co w skrzynce piszczało...? List od polskiej koleżanki, piękna pocztówka i do tego etykietki NUTELLI! 
 13. Pomysł na prezent dla penpals - trochę weny twórczej i paczuszka dla postcrossingowych przyjaciół może nabrać innego oblicza ;).
 14. Walentynki. Hurra, hurra! Dostałam trzy od mojego Adasiaaaa :)!
 15. Siedem dni wspomnień. Walentynki, które przyszły "po terminie" oraz dwie ładne, odchodzące od tematu pocztówki. Ciekawscy klikają w link!
 16. Wielkanoc :) - zapraszam na wspomnienia, tradycje, pocztówki, świąteczne prezenciki. 
 17. Boże Narodzenie na pocztówkach :). Co tu dużo wyjaśniać - zobacz kartki, jakie znalazłam w czeluściach swojego biurka oraz te, które są dość "świeże" ;). 
 18. SNAIL MAIL BOX - pudełko pełne niespodzianek. Przesyłka z poczówkami i nie tylko.
KLIK


0 komentarze:

Prześlij komentarz