Niezbędnik Pani Domu

Oj, nie mamy łatwego życia my kobitki, nie mamy! Prowadzenie domu bądź też mieszkania to stały punkt na liście kobiecych obowiązków. Któż tak dobrze, jak nie my, zajmie się domowym azylem :)? W zakładce możecie szukać przydatnych wskazówek dotyczących troski o cztery kąty. W tym dziale chciałabym wspomóc Panie cennymi radami, które ułatwiają moją codzienność. A kiedy już wypełnicie pilne obowiązki, czeka na Was trochę przyjemności! Szukajcie w linkach hauli, które być może staną się inspiracją do zakupu jakiejś dekoracji lub innego, przydatnego gadżetu.


PRZYDATNE SPRZĘTY
  1. Świeży sok z cytrusów? KEEWOOD JE 290. Wyciskarka, dzięki której codziennie mogę delektować się zdrowym sokiem z owoców cytrusowych.
  2. Czas na kawę... z NESPRESSO. Wyborna, mielona kawa, zamknięta w zgrabnej kapsułce. Może warto zaopatrzyć się w specjalny ekspres ;)?

CHEMIA GOSPODARCZA
  1. Złap kolor z Colour Catcher! Sprytne chusteczki do prania, które uchronią ubrania przed zafarbowaniem. Warto przed uruchomieniem pralki wrzucić sztukę lub dwie do bębna :)!

PRZYJEMNOŚCI, CZYLI ZAKUPY DEKORACJI I NIE TYLKO
  1. Majówkowy haul - IKEA - kilka gadżetów kuchennych plus coś do dekoracji.
  2. Weekendowy haul - IKEA - szklanki, formy do pieczenia, ozdoby - co kupiłam? Sprawdź!

0 komentarze:

Prześlij komentarz