czwartek, 8 lutego 2018

Kringle Candle: Wosk Strawberry Lemonade.

Hej! Wiecie co? Jestem chyba mistrzynią chomikowania wosków. Najpierw nakupuję, a potem leżą w mojej szufladzie i czekają w kolejce. Niedawno, po chyba stu latach, wygrzebałam Strawberry Lemonade od Goodies.pl. Wrzuciłam go od razu do kominka i czekałam na efekty - a te nie były byle jakie :).


Strawberry Lemonade to zamknięty w designerskim produkcie zapach orzeźwiającej lemoniady połączonej ze słodyczą świeżo zerwanych truskawek. Po umieszczeniu w kominku kawałka wosku, stopniowo uwalnia się aromatyczna esencja. Na myśl od razu przychodzą wspomnienia letnich, gorących, słonecznych dni, kiedy pragnienie gasiło się właśnie pyszną lemoniadą. Aromat produktu jest intensywny, już niewielka część wosku wystarczy, aby pomieszczenie wypełniło się wonią wakacyjnych wspomnień. Zapach utrzymuje się w pokoju do kilku godzin po zgaszeniu. Strawberry Lemonade najlepiej sprawdzi się wiosną lub latem.


Kringle Candle jak zwykle mnie nie zawiodło. Czy i Wy mieliście okazję zapoznać się ze Strawberry Lemonade? Dajcie koniecznie znać, jak wrażenia. Ja jestem bardzo zadowolona! Przesyłam pozdrowienia, Karolina.

3 komentarze: