czwartek, 1 lutego 2018

Kringle Candle: Wosk Blueberry Muffin.

Nie jest tajemnicą, że uwielbiam w świecach i woskach słodkie kompozycje zapachowe, wzorujące się na aromacie wybornych, domowych wypieków. Jednym z takich produktów jest BLUEBERRY MUFFIN marki Kringle Candle od Goodies.pl. Zdecydowanie skradł moje serce!


W 40 g produktu zamknięty został aromat świeżo upieczonych, dopiero co wyciągniętych z pieca, pysznych muffinek wypełnionych wybornym, jagodowym nadzieniem. Dla fanów "jedzeniowych" zapachów będzie to prawdziwy rarytas. Po rozpaleniu wosku w kominku, pomieszczenie szybko wypełnia się przyjemnym, słodkim, smakowitym aromatem. Wyrazistym i długotrwałym, ale nie duszącym. Po Blueberry Muffin sięgam głównie w okresie jesienno-zimowym. Salon, w którym trzymamy kominek, staje się przytulniejszy, cieplejszy - nie mówię tu rzecz jasna o temperaturze, a o klimacie ;).

Na jednym opakowaniu wosku na pewno się nie skończy, mogę zapewnić, że Blueberry Muffin jeszcze wiele razy wyląduje w moim koszyku. A Wy, mieliście już tę przyjemność uraczenia się zapachem jagodowych muffinek od Kringle Candle? Pozdrawiam ciepło, K.

4 komentarze: