sobota, 29 lutego 2020

Emocjonalny rollercoaster: J. Harrow "Nieodpowiednia dziewczyna".


Gdy cały świat jest przeciwko,
a serce nie słucha rozumu,
może wydarzyć się wszystko...Eve to młoda, utalentowana artystka - zajmuje się tatuowaniem. Nie wierzy w miłość i doświadczona przeszłością nie szuka związków. Z natury jest buntowniczką, a jej ozdobione malunkami ciało tylko daje pretekst do osądzania jej z góry. 

Daniel to facet idealny. Pochodzi z kochającej rodziny, posiada dobre wykształcenie i zawsze potrafi zachować się odpowiednio do sytuacji, z pełną kulturą. Nigdy nie mógł narzekać na brak wsparcia ze strony bliskich.

Eve i Daniel to totalne przeciwieństwa... Pewnego dnia spotykają się w studiu tatuażu. Daniel, zachęcony przez swoją dziewczyną, Alice, zamierza wytatuować sobie miłosną pamiątkę. Kiedy jednak trafia na Eve, coś się zmienia. Fascynacja dziewczyną sprawia, że chce ją poznać mimo wszystko bliżej. Nie wie nawet, że ich drogi los skrzyżował już wcześniej...

"Nieodpowiednia dziewczyna" to książka, którą można porównać do uczuciowego, literackiego rollercoastera. Ta niebanalna historia wciąga każdym słowem i nie pozwala na oderwanie się od siebie. Autorka stworzyła bardzo emocjonalną powieść, w której porusza temat trudnej miłości i niełatwej przeszłości. Lubię sięgać po książki, gdzie ważną rolę odgrywają przeplatające się ze sobą demony przeszłości i uczucia. 

Pokochałam Eve i Daniela. Mimo, że nie zawsze byli wobec siebie szczerzy, a co więcej Daniel przez dłuższą chwilę nawet mnie irytował, to jednak oboje mieli w sobie coś takiego, co sprawiło, że zależało mi na ich szczęściu. Podobał mi się zabieg pisania rozdziałów z ich punktu widzenia, dzięki temu jeszcze bardziej zżyłam się z bohaterami i mogłam spojrzeć na pewne sprawy z ich perspektywy. Wisienką na torcie okazała się nutka erotyzmu. W tego typu relacji, jaka łączyła Eve i Daniela, aż się prosi o chemię i iskry. 

Podobało mi się także wplecenie na karty powieści motywu pamiętnika, ale nie chcę nic więcej zdradzać, żeby nie psuć Wam przyjemności z lektury! A jest to książka zdecydowanie godna polecenia. Wpadajcie do księgarń, zamawiajcie online, szukajcie w bibliotekach - warto!

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka.

2 komentarze:

 1. Wow! this is Amazing! Do you know your hidden name meaning ? Click here to find your hidden name meaning

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam wszystkich, Nazywam się Felicia Aisha Sadat i jestem tutaj, aby poświadczyć dobre uczynki BABA NOSA UGO ze świątyni Karnataka, ponieważ moje szczęście zostało przywrócone, jestem mężatką od około 28 lat, doszło do tego, że mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie, a potem zostawił mnie i nasze 2 dzieci dla innej kobiety na ponad 6 miesięcy, nigdy nie wiedziałem, że ma romans z inną kobietą, ta kobieta chce odebrać moje szczęście i wszystko, na co pracowałem, czułem się jak kończąc to wszystko. Szukając rozwiązania, natknąłem się na kilka świadectw dotyczących Spellcaster w Internecie.
  Niektórzy zeznawali, że sprowadził z powrotem ich byłego kochanka, niektórzy zeznali, że rozwiązuje on wszelkiego rodzaju problemy duchowe, leki ziołowe na choroby takie jak fybroid, astma, choroby przenoszone drogą płciową, choroby nerek, cukrzyca, zaburzenia erekcji, wygrana na loterii. Nigdy nie wierzyłem w czarownika, ale nie miałem wyboru, ponieważ wszędzie szukałem rozwiązania, więc otrzymałem e-mail od BABA NOSA UGO z Testimonies online i postanowiłem spróbować.
  Skontaktowałem się z nim przez e-mail i wyjaśniłem mu swój problem, powiedział mi, co muszę zrobić, a ja zrobiłem tak, jak polecił, przygotowałem coś dla mnie i zrobiłem większość rzeczy sam, właściwie wątpiłem, kiedy mi powiedział że powinnam się spodziewać dobrych wiadomości, minęło mniej niż 7 dni, kiedy mój mąż zadzwonił do mnie po tak długim czasie. Wrócił przepraszając i prosząc o wybaczenie, wszystko było jak sen, wybaczyłem mu i teraz jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej.
  Chcę bardzo podziękować BABA NOSA UGO za jego życzliwą pomoc, nigdy nie spodziewałem się tak wspaniałej pracy duchowej i nie przestanę dzielić się jego świadectwami. Jeśli masz jakiś problem duchowy i szukasz prawdziwego i autentycznego Czarodzieja, skontaktuj się z BABA NOSA UGO, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com

  WhatsApp: +33753216802

  https://karnatakatemple.wixsite.com/karnataka

  OdpowiedzUsuń