czwartek, 23 grudnia 2021

BOSTON BELLES: "Hunter" L.J. Shen.

Dwoje nieustraszonych łowców, grubymi nićmi szyta intryga i spora dawka namiętności - zapraszam na recenzję pierwszego tomu serii Boston Bells autorstwa L.J. Shen dostępnego w księgarni Tania Książka.

Sailor marzyła o osiągnięciu sukcesu w łucznictwie. Postawiła sobie konkretny cel - ciężka praca miała być gwarantem wyjazdu na olimpiadę, gdzie jej umiejętności zostałyby docenione. Wiedziała, że w grę nie wchodzą żadne imprezy, a zwłaszcza żadne relacje z chłopakami. Nie chciała zaprzepaścić tego, czemu tak sumiennie i bezkompromisowo się poświęcała.

Hunter, pochodzący z bardzo bogatej rodziny, to typ zepsutego, rozpieszczonego, zadziornego playboya, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych - zwłaszcza, jeśli chodzi o imprezy, alkohol, seks i pakowanie się w kłopoty. Gdyby musieć wskazać najbardziej rozpustną osobę w całym Bostonie, byłby to właśnie Hunter. Przecież za pieniądze zawsze można się ze wszystkiego wykręcić...

Ojciec Huntera ma już dość zachowania swojego syna. Kiedy przelewa się czara goryczy, daje mu ultimatum - przez pół roku chłopak musi zachować celibat, pracować w rodzinnej firmie i studiować. Hunter albo się podporządkuje i spełni wytyczne ojca, albo zostanie wydziedziczony. Stawka jest wysoka, w grę bowiem wchodzi ogromny majątek. Chłopak postanawia zastosować się do ultimatum i prosi Sailor, aby zamieszkała z nim na najbliższe pół roku. On w zamian zasponsoruje jej kampanię i wesprze karierę. Nasuwa się jednak pytanie - dlaczego akurat wybrał do tego Sailor? Czy naprawdę potrzebuje "niani"?

Nie pierwszy raz spotykam się z twórczością L.J. Shen. Nie pierwszy raz też podoba mi się książka, która wyszła spod pióra amerykańskiej pisarki. Jej powieści czyta się naprawdę dobrze, są intrygujące, wciągające - tak było i tym razem. Autorka zaserwowała ciekawą historię, zgrabnie wplotła na karty powieści intrygę, a wisienką na torcie w mojej ocenie okazała się rewelacyjna kreacja bohaterów - Huntera i Sailor. Dwie odmienne jak woda i ogień postaci, z wyrazistymi charakterami, późniejsze odkrycie kart i przemiana to coś, czego właśnie potrzebowałam. Do tego burza emocji, chemia, napięcie, przepychanki, namiętności... Przy tej lekturze nie można się nudzić. POLECAM :)!

Za egzemplarz dziękuję księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.
Ps. Sprawdźcie więcej nowości - każdy znajdzie coś dla siebie :).


0 komentarze:

Prześlij komentarz