niedziela, 19 lutego 2017

Yankee Candle: Wosk Festive Cocktail.

Cześć! Jak mija Wam niedzielne popołudnie :)? U nas błogi relaks, oczywiście w zapachowej otoczce. Trochę świątecznej, bo dziś w naszym mieszkaniu króluje FESTIVE COCKTAIL, zapach z kolekcji HOLIDAY PARTY, którą swego czasu nabyłam na stronie sklepu Goodies.pl.


Produkt pochodzi ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Według obietnic producenta ma odzwierciedlać tartę wypełnioną górskimi jagodami w towarzystwie aromatu sosnowych gałązek. Jak to jest w praktyce? Wosk owszem, cieszy nos owocowymi nutami, jednak mam wrażenie, że czasem bliżej im do malinowej herbatki. Leśne sosenki są odczuwalne, ale w zdecydowanie mniejszym stopniu. Ogólnie produkt po rozpaleniu stwarza taką miłą, ciepłą, domową atmosferę, która przecież jest przeważającą częścią świąt. Wosk, oczywiście poza okresem Bożego Narodzenia, sprawdzi się też dobrze podczas chłodnych, ciemnych, zimowych wieczorów. Takich, jak dziś :). Intensywność można regulować poprzez wielkość kawałków, jakie wrzucacie do kominka. Skusicie się?

Lecę odpocząć przed poniedziałkiem... Nawet nie wiecie, ile rzeczy mam wpisanych na nowy tydzień w kalendarzu! Trzymajcie za mnie kciuki, żebym przypadkiem nie wybuchnęła :P. Ściskam, Karolina.

3 komentarze: