środa, 29 listopada 2017

Andrzejkowy wieczór z astrologią w tle? Brad Kronen "Miłość zapisana w gwiazdach".

Cześć Kochani! Dziś celebrujemy Andrzejki, a jak powszechnie wiadomo, ich nieodłącznym elementem są wróżby, czary, przepowiednie, a także odczytywanie horoskopów. Myślę, że znalazłam książkę idealną na tę okazję - przepięknie wydany poradnik "Miłość zapisana w gwiazdach" autorstwa Brada Kronena. Co astrologia powie o Twoim związku, potencjalnym partnerze, rodzinie lub znajomych?


"MIŁOŚĆ ZAPISANA W GWIAZDACH - CZY TO NAPRAWDĘ MOŻLIWE?"

Autor w swej publikacji oddzielnie scharakteryzował każdą parę znaków w kilkustronnicowych rozdziałach. W książce znajdziemy wszystkie możliwe kombinacje. Brad Kronen opisał dobre i złe strony relacji, jakie zachodzą między przedstawicielami poszczególnych znaków zodiaku. Niektóre osoby będą idealnie się dogadywać, czasem i zaiskrzy, a jeszcze między innymi wybuchnie wojna i posypią się wióry. Z jednej strony to przecież norma, zwykłe życiowe sytuacje, z drugiej zaś, gdyby czasem zgłębić się w astrologiczne tajniki i zależności, moglibyśmy nieco się zdziwić, analizując rzeczywistość.

Na sięgnięcie po tę pozycję zdecydowałam się z ciekawości, zainteresowana byłam zwłaszcza połączeniem Koziorożca z Rakiem - tak, to właśnie tych znaków przedstawicielami  jesteśmy z moim Adamem. Czy treść zawarta w poradniku zbiega się z rzeczywistością? Chyba nie zaskoczę Was, stwierdzając, że część z astrologicznych prawd ma pokrycie w naszym życiu i związku, natomiast inne zupełnie mijają się z prawdą. W końcu horoskopy i połączenia zodiakalne to magia, którą nie zawsze trzeba traktować serio :).

"Miłość zapisana w gwiazdach" to interesujący poradnik, który jedni będą traktować z przymrużeniem oka, dla innych stanie się astrologiczną biblią. Ja należę do tej pierwszej grupy, od zawsze lubiłam od czasu do czasu zajrzeć do horoskopu lub postawić sobie wirtualnego tarota, oczywiście tylko i wyłącznie dla chwili odskoczni. Myślę, że ta pozycja idealnie sprawdzi się w taki wieczór, jak Andrzejki. Podczas spotkania z przyjaciółmi możecie sięgnąć po poradnik Brada Kronena i przewertować interesujące Was kombinacje znaków. Być może za rogiem czai się miłość ;)?

Za egzemplarz "Miłość zapisana w gwiazdach"
serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

1 komentarze: