wtorek, 21 listopada 2017

Yankee Candle: Wosk Macaron Treats.

Przyznam się bez bicia, że jak tylko rozpoczyna się listopad i mam za sobą Święto Zmarłych, zaczynam powolne przygotowania do Bożego Narodzenia. Jedną z kluczowych spraw jest zadbanie o odpowiednią aurę w mieszkanku. Klimat podkreślam zapachami, tak więc przygotowuję już powoli odpowiednie woski i świece. Wśród "zapachowej wyprawki świątecznej" znajduje się m.in. Macaron Treats, który dorwałam rok temu na Goodies.pl.


Zielona tartaletka pochodzi ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Po rozpaleniu pomieszczenie otula przyjemna dla nosa mieszanka słodkiej wanilii, migdałów i biszkoptów. Wosk odzwierciedla więc zapach, chyba wszystkim dobrze znanych, paryskich makaroników. To zielone maleństwo skradło moje serce :). Uwielbiam takie słodkie, ciasteczkowe aromaty, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Kiedy smakowita woń rozchodzi się po mieszkaniu, czuję się, jakbym trafiła do eleganckiej cukierni lub ulubionej piekarni. Macaron Treats tworzy wspaniałe tło zapachowe dla świątecznych, rodzinnych spotkań. Idealne dopełnienie Bożego Narodzenia.

Wosk Macaron Treats śmiało mogę zaliczyć do wydajnych produktów. Jest intensywny, ale nie mdli. Fani słodkich aromatów powinni być z niego zadowoleni :). Na pewno jeszcze nie raz będzie lądować w moim koszyku! Pozdrawiam ciepło, Karolina

4 komentarze: