niedziela, 20 maja 2018

Zdrap wspomnienia - MAPA ZDRAPKA by PLAYPRINT.

Wiosna i lato to dla mnie sygnał, że trzeba zacząć myśleć już o jakimś wyjeździe, najlepiej za granicę. Wtedy też wspominam podróże, które mamy za sobą. Razem odwiedziliśmy Niemcy, Holandię, Szwecję, Czechy, w zeszłym roku do listy dołączyła Litwa... To właśnie ją zdrapałam jako ostatnie państwo na MAPIE ZDRAPCE. Gadżet ten towarzyszy nam od jakiegoś czasu, a że jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, to grzechem byłoby ukrywać go przed Wami!MAPA ZDRAPKA - WŁAŚCIWIE, TO PO CO?

Po pierwsze - po to, żeby było przyjemnie wspominać wycieczki. Teraz, kiedy spoglądam na mapę i widzę zdrapane przez nas kraje, w głowie pojawiają się obrazy z tamtych wyjazdów.

Po drugie - mapa świetnie przydaje się podczas planowania kolejnych wojaży. Mając przed sobą obraz miejsc, które odwiedziliśmy i tych, które czekają jeszcze na odkrycie, łatwiej jest nam wybrać kierunek kolejnej wyprawy. 

Po trzecie - dla przyjemności! No powiedzcie sami, czy taki gadżet nie poprawiłby humoru, zwłaszcza miłośnikom wyjazdów? Mapa zdrapka to must have podróżnika.

Po czwarte - mapa zdrapka to nie tylko wspomnienia, planowanie czy zabawa. To także elegancja. Stylowa mapa pięknie prezentuje się w szkle lub w specjalnej ramie na ścianie. Swoją drogą, nie tylko ona jest modna - tuba także prezentuje się elegancko!

DLA KOGO?

Ktoś, kogo pasjonują podróże, powinien sobie taki prezent sprawić. Mapka może też całkiem nieźle się sprawdzić w przypadku początkującego turysty. Kto wie, być może przy zdrapywaniu pierwszych państw spodoba się na tyle, że będzie chciał więcej :)?
OD WYBORU DO KOLORU

Nasza mapa ujęła nas swoją kolorystyką. Czarne tło oceanów otaczających kontynenty, złoto na nieodkrytych lądach i pastelowe barwy odwiedzonych już miejsc - jak dla mnie kombinacja idealna! Na dole mapki znajdują się największe atrakcje turystyczne z każdego zakątka naszej planety. Dla mnie rewelacja, choć nie każdy będzie doborem takich barw zachwycony. VIP to nie jedyna kompozycja dostępna na stronie Playprint.  Poniżej znajdziecie inne wersje - zachowane w jasnych kolorach, z flagami zamiast atrakcji turystycznych pod mapą. Szczegóły dotyczące wybranych wersji poznacie po kliknięciu w wybrany gadżet na TEJ stronie.


PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ


Mapa zdrapka idealnie nadaje się na prezent dla podróżników. Jeśli nie wiecie, co sprezentować osobie kochającej wyjazdy i poznawanie świata, to ten produkt idealnie nada się na podarunek - czy to na urodziny, na imieniny, nawet pod choinkę czy jako prezent ślubny! Każda okazja będzie dobra, aby wręczyć ten wyjątkowy gadżet komuś bliskiemu.

KONKURS

Spodobała Wam się mapa zdrapka? Jeśli tak, koniecznie wpadajcie na fanpage bloga na Facebooku! Do zgarnięcia jest jedna sztuka :). Pozdrawiam Was ciepło, K.

3 komentarze: