czwartek, 12 grudnia 2019

Cztery pory roku w Bieszczadach - przepiękny album od Wydawnictwa BOSZ.

Chcieliście kiedyś, w myśl popularnego powiedzenia, rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Łatwo powiedzieć, ale czasem trudniej zrobić. A gdyby tak móc poznać magiczne zakątki tej cudownej krainy, zupełnie nie ruszając się z domu? Niemożliwe staje się możliwe - wystarczy sięgnąć po bogato ilustrowany album "Bieszczady", wydany w formacie A4. 


Książka została podzielona na cztery części, a każda z nich ukazuje uroki Bieszczad o innej porze roku. W ten sposób odbiorca ma okazję poznać tę magiczną krainę wiosną, latem, jesienią oraz zimą. Każda strona to przepiękne, urzekające, całostronicowe fotografie przyrody. Agnieszka i Włodzimierz Bilińscy, Marek Kosiński, Marcin Nawrocki, Piotr Skórnicki, Leszek Szurkowski, Jan Włodarczyk uchwycili w kadrach m.in. drzewa, lasy, zwierzęta, rośliny, wodę. Oko cieszą zarówno krajobrazy, portrety fauny, jak i zdjęcia makro. Jeśli można zakochać się w miejscu na odległość, to właśnie ten album jest tego idealnym przykładem. 
"Bieszczady" to przepięknie wydana pozycja, która stanowi rewelacyjny pomysł na prezent. Podbije serca podróżników, miłośników gór, ale nie tylko. Tym, którzy byli już w Bieszczadach, przypomni o ich pięknie, a tym, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić tej magicznej krainy, zaczaruje serce i zachęci do nadrobienia tych braków :).

Album dostępny jest pod adresem: KLIK.

Recenzja powstała w ramach współpracy z portalem Bookhunter.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz