wtorek, 23 stycznia 2018

Yankee Candle: Duża świeca Fluffy Towels.

Stało się! Kolejna duża świeca dołączyła do mojej skromnej kolekcji słoików Yankee i Kringle Candle. Do tej pory królowały u mnie słodkie, jedzeniowe zapachy. Tym razem postanowiłam zamówić na stronie Goodies.pl FLUFFY TOWELS, kompozycję dobrze już mi znaną w postaci wosku i zapachu do auta.


Duży słój Fluffy Towels cieszy nos rześkim zapachem świeżego prania. Po rozpaleniu w powietrzu wyczuwalna jest soczysta cytrynka oraz kwaskowate jabłko. Producent deklaruje także obecność nut lawendy, szczerze powiedziawszy, podobnie jak w przypadku wosku i zawieszki, nie mogę jej za bardzo wychwycić. 

Po otworzeniu słoika poczułam wspaniały, intensywny, odświeżający, kojarzący się z czystością aromat. Trochę tak, jakbym dopiero co wstawiła do pokoju suszarkę z praniem. Zapach szybko rozprzestrzenia się w pomieszczeniu, a po zgaszeniu świecy jeszcze przez jakiś czas jest wyczuwalny. Fluffy Towels to oryginalna kompozycja do domu/mieszkania. W moim odczuciu nie jest to świeca, którą od tak zapala się tak po prostu na wieczór, jak np. Vanilla Cupcake czy Hot Chocolate. Słodkie, jedzeniowe aromaty "wchodzą" mi  w takich momentach zdecydowanie bardziej. W mieszkaniu po Fluffy Towels (do tej pory w postaci wosku) zawsze sięgałam w chwili, gdy miałam ochotę na rześkie zapachy. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i sama się sobie dziwię, czemu dopiero teraz zdecydowałam się na zakup dużego słoja :D. W każdym razie - polecam, zwłaszcza w okresie wiosny i wczesnego lata!

Na koniec zdradzę Wam, że po głowie krąży mi kolejny wariant dużej świecy, na który mogłabym się skusić :). Przesyłam pozdrowienia, K.

4 komentarze: