niedziela, 3 czerwca 2018

Zapraszam na trzy letnie wesela: "Panny młode. Lato" Beth Wiseman, Marybeth Mayhew Whalen, Debora Clopton.
CZERWCOWA PANNA MŁODA Beth Wiseman

Wynne Hardy nigdy nie przypuszczała, że zrobi coś tak szalonego, jak zaręczyny podczas reality show. Serce jednak nie wybiera - kiedy poznała Andy'ego, wiedziała, że to jest to. Oboje wpadli sobie w oko. Jak przystało na reality show, ślub musi odbyć się w wyjątkowych okolicznościach. Para wiążące ich węzłem małżeńskim słowo "tak" ma wypowiedzieć na plaży. Niestety, nie zawsze wszystko przebiega bezproblemowo. Kiedy marzenia dziewczyny zaczynają się spełniać i wreszcie czuje się prawdziwie szczęśliwa, do gry wchodzi jej ex, który niegdyś złamał jej serce. Co z dawnymi uczuciami? Czy Wynne stanie na ślubnym kobiercu?

LIPCOWA PANNA MŁODA Marybeth Mayhew Whalen

Alyssa została porzucona przed ślubem. Brendan sprawił, że poczuła się poniżona, a jej serce przepełnił wstyd. Po takim doświadczeniu, jak porzucenie przed ołtarzem, trudno ponownie zaufać mężczyźnie... Brendan zdaje sobie sprawę, że Alyssa to jedyna kobieta, którą tak naprawdę kochał i kocha. Teraz chce odzyskać ukochaną, jednak nie będzie to takie łatwe.

SIERPNIOWA PANNA MŁDA Debora Clopton

Kelsey musi zmierzyć się z nadmorskim weselem kuzynki. Dziewczyna, jako że ma już za sobą jeden zawód miłosny, nie wierzy w szczęśliwe zakończenia, dlatego też ślub w rodzinie to dla niej weekend tortur. Podobnie sprawa ma się w przypadku Brenta. Mężczyzna nie ma szczęścia do kobiet, dlatego też nawet nie szuka uczucia. Fakt, że jest drużbą swojego przyjaciela, niespecjalnie go cieszy. Ceremonia nabiera innego znaczenia w chwili, gdy Kelsey i Brent poznają się. Wpadają sobie w oko, jednak dziewczyna ze względu na swoją przeszłość nie bardzo chce rozwijać znajomość z kowbojem - to właśnie kowboj złamał jej przed laty serce. Brent zakochuje się w niej, cierpliwie próbuje przekonać do siebie wybrankę. Czy uda mu się przełamać postanowienie Kelsey?


Uwielbiam cykl "Rok ślubów". W każdym tomie zawarte są trzy różne obyczajówki, które wyszły spod pióra trzech różnych autorek. Każda z historii dotyczy osób, których sprawy uczuciowe nie do końca idą właściwym torem. Ogólny wydźwięk serii jest pozytywny, dlatego też oczekiwałam dobrego zakończenia wszystkich trzech opowiadań. Od tych historii bije ciepło, nadzieja. Autorki ukazują, jak piękna, ale i chwilami trudna może być miłość. Najważniejsze, aby umieć wybaczać i dawać ludziom drugą szansę. "Panny młode. Lato" to nie tylko lektura, która ma zapewnić nam chwilę przyjemnej odskoczni od codzienności, to także historie, w których czytelnik ma szansę odnaleźć kilka cennych prawd. POLECAM!

Za egzemplarz "Panny młode. Lato"
serdecznie dziękuję Dreams Wydawnictwo.

1 komentarze: