niedziela, 14 kwietnia 2019

BRIAR U: Elle Kennedy "Pościg".


Pełna namiętności opowieść o dwojgu młodych ludzi,
którzy odkrywają, że choć wzajemnie doprowadzają się do szału,
nie mogą bez siebie żyć…Summer to dziewczyna wywodząca się z elitarnych kręgów. Na pierwszy rzut oka można sądzić, że to rozkapryszona królowa shoppingu, zajęta swoim wyglądem i przyciągająca problemy. Fitz jest przystojnym hokeistą w drużynie uniwersyteckiej. Przynależąc do drużyny nie tylko realizuje swoje marzenia, ale i zarabia na studia. Jego ponury charakter i przyozdobione tatuażami ciało nie przemawiają do Summer, to nie jej styl. Chemii jednak nie da się oszukać - pożądanie sprawia, że zaczynają zbliżać się do siebie. Niestety, kilka wypowiedzianych przez Fitza słów budzi w Summer niechęć do niego, co więcej, popycha ją w stronę jego kolegi z drużyny.
Czy Summer i Fitz będą w stanie wytrzymać bez siebie? Czy może będą cały czas uciekać od siebie?

 "Pościg" Elle Kennedy otwiera serię BRIAR U. To druga książka tej autorki, z którą miałam okazję się zapoznać. Lubię powieści w klimacie obyczajowo-romantycznym, a kiedy pojawia się odrobina humoru, przyjemność z lektury wzrasta. Tutaj właśnie tak jest. "Pościg" czyta się lekko, nie brakuje emocji i gorących scen. Podoba mi się kreacja bohaterów, zwłaszcza to, że czytelnik ma do czynienia z zupełnie odmiennymi charakterami, a jak wiadomo przeciwieństwa lubią się przyciągać - 100 % chemii w chemii :). Fabuła jest rozbudowana, bohaterowie mają swoje pasje i swoje historie, co nie pozwala na znudzenie lekturą.

Jeśli lubicie literaturę wplatającą się w New Adult, myślę, że "Pościg" powinien się Wam spodobać. Spędziłam przy tej lekturze przyjemny czas :).

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydaniwctwu Zysk i S-ka.

0 komentarze:

Prześlij komentarz