piątek, 26 kwietnia 2019

KOMIKS: Aaron Blabey "Bad Guys. Ekipa Złych Odcinek 1".

Kochani, dziś serwuję Wam prawdziwą perełkę - rewelacyjny, pełen humoru, nietuzinkowy, świetnie ilustrowany KOMIKS, opowiadający historię czterech zwierzaków. Zapraszam do lektury!

 
Czas na spotkanie z Ekipą Złych!

Szykujcie się! Oto przed wami najśmieszniejsza i najbardziej niesforna książka, jaką możecie sobie wyobrazić.

Mówią jak ci źli, wyglądają jak ci źli… i nawet mają zapaszek jak ci źli. Są przerażający, niebezpieczni i… cóż, po prostu źli. Lecz bez względu na to, czy chcecie tego, czy nie, Pan Wilk, Pan Pirania, Pan Wąż i Pan Rekin wkrótce wszystko to zmienią! Pan Wilk ma śmiały plan pierwszej dobrej misji. Czy operacja „Miejski psiniec” pójdzie gładko? Czy Ekipa Złych stanie się Klubem Dobrych? I czy Pan Wąż zechce łaskawie przestać połykać Pana Piranię?  
 
Ubrane w garnitury zwierzaki, czyli Pan Wilk, Pan Pirania, Pan Wąż i Pan Rekin, nie stanowią wzoru do naśladowania. Mają swoje za uszami i kojarzone są jako złe postacie. Mają głupie pomysły i skłonności niszczycielskie, ale... przecież w każdym kryje się dobro, nie zawsze widać je jak na dłoni, czasem trzeba zajrzeć gdzieś głębiej. Właśnie o tym w swoich przygodach przekonają się członkowie Ekipy Złych. Lata, w których byli groźni, kiedy kombinowali i działali z przebiegłością w niekonicznie dobrej sprawie,  paradoksalnie rodzą w nich umiejętności do niesienia pomocy. Założony przez Pana Wilka "Klub Tych Dobrych" ma na celu zmycie z nich łatki niebezpiecznych i ukazanie od pozytywnej strony. Pierwsza misja właśnie się rozpoczyna - czy zła opinia dalej będzie się za nimi ciagnąć, czy może ten krok ku dobremu pozwoli uwierzyć, że ekipa jest zdolna pozytywnych zmian?

 
Oj, przy "Bad Guys. Ekipa Złych Odcinek 1" bawiłam się znakomicie! Autor przelał na papier ogromne pokłady humoru, dając tym samym gwarancję czytelnikowi, że uśmiech nie będzie znikać z jego twarzy. Co więcej, pod płaszczykiem rozrywki kryje się też dla odbiorcy lekcja z morałem. Połączenie humoru z przesłaniem tworzy idealną mieszankę :). Polecam!
 
Czekam niecierpliwie na kolejną odsłonę przygód tej zacnej ekipy :)!
 
Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka.
 


0 komentarze:

Prześlij komentarz